YAYINLARIMIZ

YAYINLARIMIZ
YAYINLANMIŞ DERGİLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR
TÜRK KIZILAYI

GESO Facebook Fotoğraflar

26 Temmuz 2010 Pazartesi

YENİ DÖNEM ÇALIŞMA PROGRAMIMIZ

YENİ DÖNEM ÇALIŞMA PROGRAMIMIZ:1- Kamu oyuna odamızın ve meslektaşlarımızın çalışmalarını anlatmak için başta internet olmak üzere çeşitli basın ve yayın kuruluşları vasıtası ile odamızın tanıtımı ve reklamını yapmaya devam edilecektir.

2- Esnafımızın sorunları her mercide ve platformda Demokratik yollardan dile getirilmeye devam edecektir.

3- Esnafımızın sorun ve çözüm önerilerinin tartışılacağı geniş katılımlı “Esnaf Buluşmaları” toplantıları gerçekleştirilecektir.

4- Üyelerimizin Basit Usül Vergi Muhasebe kayıtları ücretsiz olarak tutulmaya devam edilecektir.

5- Gaziemir esnafına odamızın hazırlattığı beyaz-mavi-bordo renkli ve hijyenik şartlar sağlayan önlüklerin dağıtımları ücretsiz olarak devam edecektir.

6- Gaziemir Kaymakamlığı bünyesindeki İlçe İnsan Hakları Kurul Toplantıları , İlçe Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Toplantıları olmak üzere birçok kurul ve toplantıya oda temsilcisi gönderilerek odamızın temsil edilmesine devam edilecektir.

7- Üyelerimizin işyerlerinde kullandıkları fiş, fatura, irsaliye, fiyat tarifesi gibi basılı evrakları İESOB Birlikten kısa sürelerde temin edilerek üyelerimize ulaştırılmaya devam edilecektir.

8- Esnaf ve sanatkarlarımızı etkileyen Büyük Marketlerin ve onların servis araçlarının durumlarıyla ilgili çalışmalara devam edilecektir..

9- “KOSGEB” vb. destekli kredi uygulamalarında üyelerimiz her konuda olduğu gibi bilgilendirilecek yapacakları başvurulara yardımcı olunacaktır.

10- İnternet sayfalarımız , sosyal paylaşım siteleri ve çıkarılacak dergiler aracılığı ile çalışmalarımız ve güncel duyurular kamuoyuna sunulmaya devam edecektir.

11- TESK E-kapasite internet sistemi kullanılarak kapasite raporlarının elektronik ortamda düzenlenmesi ve bu sayede odamız tarafından üyelerimizin kapasite raporlarının en doğru ve en hızlı şekilde onaylanmasına devam edilecektir.

12- Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın geleneksel pilavı her Ramazan ayında başta Gaziemir merkez olmak üzere Sarnıç ve Aktepe’de dağıtılacaktır.

13- Odamıza düzenli olarak aidatlarını ödeyen üyelerimize, Onur Belgeleri düzenlenerek kendilerine takdim edilecektir.

14. Üyelerimizin Tekel Ruhsat İşlemlerinde odamızca yardımcı olunacaktır.

15- Gaziemir Belediye Meclisi’nde kurulan “Esnaf Meclisi” ile esnaf sorunlarını paylaşmak , ve bunlara çözüm yolları aramak, neticelendirmek için çalışmalara aralıksız devam edilecektir.

Gelin birlik olalım, beraber hareket edelim, dayanışma gösterelim diyor ve esnafımıza hayırlı, kazançlı işler ve başarılar diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Buradan Bize Mesaj Gönderebilirsiniz...

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
Odaya Kayıt Ve Odadan Kayıt Sildirmek İçin Gereken Evraklar

GESO HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

ULAŞIM

ULAŞIM
Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ
Siz Sorun, Uzmanlarımız Yanıtlasın...