YAYINLARIMIZ

YAYINLARIMIZ
YAYINLANMIŞ DERGİLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR
TÜRK KIZILAYI

GESO Facebook Fotoğraflar

20 Kasım 2013 Çarşamba

İlçemizde faaliyetini sürdüren İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcılarına Bilgilendirme Eğitim Semineri düzenlendi.

İlçemizde faaliyetini sürdüren İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcılarına Bilgilendirme Eğitim Semineri düzenlendi. 

İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcıları Hakkındaki Yönetmeliğin 8. maddesinin 2. fıkrası gereğince; “İzin belgesi sahibi veya sorumlu müdürlere, mülki idare amirliklerince yılda bir kez bilgilendirme eğitimi verilir” denildiğinden, 
    İlçe Yazı İşleri Müdürü Abdulselim SADIK, İlçe Emniyet Müdürü Levent AKBAŞ, İlçe Sağlık Müdürü Ahmet DEMİRYÜREK, İzmir Siber Suçlarla Mücadele Bürosundan Hamdi KAFALI ve EMRE AKYOL,  İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Çocuk Büro Şubelerinden baş polis ve polis memurlarının katılımlarıyla,  Bilgisayar formatör öğretmenleri Burhan ATEŞ, Alaattin UYĞUR, ,Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası temsilcisi Erkan ÇOBAN, İlçe Sağlık Müdürlüğü Çevre Sağlık Teknisyeni Uğur KARACA, Gaziemir Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru Halil SOYDAM’ın sunumlarıyla 20 Kasım 2013 tarihinde Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Metin Taşkın toplantı salonunda bilgilendirme eğitimi düzenlendi. 
    Eğitimde konuşan İlçe Yazı İşleri Müdürü Abdulselim SADIK, İnternet Toplu Kullanım Sağlayıcıları Hakkında Yönetmelikte yer alan kanun maddelerine istisnasız  uyulması gerektiği, uymayanlar hakkında yasal işlem yapılacağı, fakat her işletmecinin sorumluluk sahibi bir vatandaş olarak yükümlülüklerini yerine getireceğine inandığını belirtti.
Eğitimde; İlçe Yazı Müdürü Abdulselim SADIK tarafından bilişim hukuku ve bilişim suçları, Siber Suçlarla Mücadele Bürosundan Hamdi KAFALI ve EMRE AKYOL, bilişim suçları ve yaptırımları hakkında ve internet toplu kullanım sağlayıcıları hakkında detaylı bilgi verdiler. 
    Zabıta Memuru Halil SOYDAM tarafından işyerlerinin  ruhsatlandırması ve uyulması gereken kurallar, Eğitim sonunda, eğitime katılan  internet kafe sahipleri ve sorumlu müdürlerine katılım sertifikası verildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buradan Bize Mesaj Gönderebilirsiniz...

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
Odaya Kayıt Ve Odadan Kayıt Sildirmek İçin Gereken Evraklar

GESO HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

ULAŞIM

ULAŞIM
Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ
Siz Sorun, Uzmanlarımız Yanıtlasın...