YAYINLARIMIZ

YAYINLARIMIZ
YAYINLANMIŞ DERGİLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR
TÜRK KIZILAYI

GESO Facebook Fotoğraflar

28 Nisan 2014 Pazartesi

İESOB ile İzmir Gözde Hastanesi Protokolü İmzalandı...

İzmir Gözde Hastanesi Protokolü

http://www.iesob.org.tr/uploads/dosyalar/genelgeler/201416.pdf
http://www.iesob.org.tr/uploads/dosyalar/sayfalar/izmir-gozde-hastanesi.pdf

İZMİR ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ VE ÖZEL GÖZDE İZMİR HASTANESİ ARASINDA 05.02.2014 TARİHİNDE ESNAF VE SANATKARLARIMIZLA, BAKMAKLA YÜKÜMLÜ OLDUKLARI EŞ VE ÇOCUKLARINI KAPSAYAN BİR PROTOKOL İMZALANMIŞTIR.

BİLGİ: http://www.gozdehastanesi.com.tr
Gözde Hastanesi İzmir
Gaziler Cad. No: 353/4
Yenişehir - İZMİR
TELEFON:
458 20 20
05335656877


İzmirli esnaf sanatkarlar ile birinci dereceden yakınları bundan böyle tedavi hizmetlerinden yüzde 30 indirimli olarak yararlanacak.
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) ile Özel Gözde İzmir Hastanesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Buna göre İESOB'a üye 129 oda ve buna bağlı 150 bine yakın esnaf ile birince dereceden yakınları poliklinik hizmetleri, tanı ve tedavi amaçlı küçük cerrahi müdahaleler, yatarak yapılan tetkikler, tedaviler ve yatak ücretlerinden yüzde 30 indirimli olarak yararlanacak.

“İzmir esnafına hayırlı olsun”
İESOB Birlik Plaza'da gerçekleşen protokol töreninde konuşan İESOB Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Mutlu, "İzmirli esnaf sanatkarlarla yakınlarını da kapsayan karşılıklı bir protokol imzaladık. Yüzde 30'a varan indirimi kapsıyor. Esnafımıza hayırlı uğurlu olsun. Bu bir karşılıklı işbirliğidir. Emeği bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum." dedi.

Özel Gözde İzmir Hastanesi Başhekim Yardımcısı Cem Güçlü ise "Hastanemizin Türkiye genelinde 7. hastanesi İzmir'de Temmuz ayında hizmete başladı. 20 branşta hizmet veriyor. Ameliyathanemiz, yetişkin ve yeni doğan yoğun bakımlarımız mevcut. Toplam 44 yatak bulunuyor. Cumartesi günleri de tüm branşlarda hizmet veriyoruz. Acil servisimiz de daima faaliyet gösteriyor. İzmir halkına, İzmir esnafına hayırlı olmasını diliyoruz." diye konuştu.

Neleri kapsıyor?
Birlik ile hastane arasında imzalanan protokole göre ilaç, malzeme ve SGK tarafından kapsam dışı bırakılan hizmetler hariç olmak üzere, poliklinik hizmetleri, tanı ve tedavi amaçlı küçük cerrahi müdahaleler, radyoloji, laboratuvar ve diğer tetkik hizmetleri, yatarak yapılan tetkik, tedaviler ve yatak ücretleri, cerrahi müdahaleler, ameliyat-konsültasyon hizmetleri yüzde 30 indirimle sunulurken, birinci derecede esnaf yakınları için hastane cari fiyatları üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buradan Bize Mesaj Gönderebilirsiniz...

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
Odaya Kayıt Ve Odadan Kayıt Sildirmek İçin Gereken Evraklar

GESO HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

ULAŞIM

ULAŞIM
Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ
Siz Sorun, Uzmanlarımız Yanıtlasın...