YAYINLARIMIZ

YAYINLARIMIZ
YAYINLANMIŞ DERGİLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR
TÜRK KIZILAYI

GESO Facebook Fotoğraflar

4 Mart 2015 Çarşamba

Yusuf VANGÖL'den Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na Ziyaret

Yusuf VANGÖL'den Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na Ziyaret
07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler için Milletvekili aday adayı olan Yusuf VANGÖL, Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman BEYEN’i makamında ziyaret etti. Tarım ve gıda konusunda çalışan deneyimli bir kişi olarak, bilgi ve deneyimlerini, TBMM’nde milletvekili olarak değerlendirmek, ülkesine faydalı olmak istediğini belirten Yusuf Vangöl , esnaf ve sanatkarlarımıza yönelik projelerini anlattı. Oda Başkanımız Süleyman BEYEN ile birlikte esnaf ve sanatkarlarımızın yaşadıkları sorunları ve bu sorunlara çözüm önerileri de paylaşıldı.

Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman BEYEN ve Başkan Vekili Adem BALKAYA, Yusuf VANGÖL’e hayırlı olsun temennisinde bulundu, başarılar diledi. Her iki taraf da ziyaretten duydukları memnuniyetlerini ifade ettiler. 

Başkanı Süleyman BEYEN, Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu adına Yusuf VANGÖL'e Gaziemir Esnaf Odası’na yapmış olduğu ziyaretten dolayı bir teşekkür belgesi takdim etti. 

Ziraat Yüksek Mühendisi olan Yusuf VANGÖL,  1952 İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu evli, 2 çocuk ve bir torun sahibi. Ziraat Yüksek Mühendisi olarak 26 yıl, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında görev yaptı. 2004 yılından bu yana Ege Üniversitesi Öğretim Görevlisi. 2009 – 2014 yılları arasında Gaziemir Kent Konseyi Başkanlığı ve 2005 – 2012 yılları arasında İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde Gıda Birimi Müdürü olarak görev yaptı.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buradan Bize Mesaj Gönderebilirsiniz...

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
Odaya Kayıt Ve Odadan Kayıt Sildirmek İçin Gereken Evraklar

GESO HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

ULAŞIM

ULAŞIM
Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ
Siz Sorun, Uzmanlarımız Yanıtlasın...