YAYINLARIMIZ

YAYINLARIMIZ
YAYINLANMIŞ DERGİLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR
TÜRK KIZILAYI

GESO Facebook Fotoğraflar

30 Nisan 2015 Perşembe

CHP İzmir Milletvekili Adayı Dr. Turgay BOZOĞLU, Gaziemir Esnaf Odası’nı Ziyaret Etti…

CHP İzmir Milletvekili Adayı Dr. Turgay BOZOĞLU, Gaziemir Esnaf Odası’nı Ziyaret Etti…
30.04.2015 Perşembe 14.30
CHP İzmir milletvekili adayı Dr. Turgay BOZOĞLU, Parti Meclis üyesi Elfin TATAROĞLU ve CHP Gaziemir İlçe Örgütü ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında, Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman BEYEN’i makamında ziyaret etti.
Milletvekili adayı Dr. Turgay BOZOĞLU, oda başkanı Süleyman BEYEN ile görüş alışverişinde bulundu. Görüşmede esnaf ve sanatkarların mevcut sorunları ve çözüm önerileri de paylaşıldı.
Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman BEYEN ve yönetim kurulu üyeleri CHP İzmir milletvekili adayı Dr. Turgay BOZOĞLU’na hayırlı olsun temennisinde bulundu, başarılar diledi. Her iki taraf da ziyaretten duydukları memnuniyetlerini ifade ettiler.
Başkan Süleyman BEYEN, Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu adına Dr. Turgay BOZOĞLU’na Gaziemir Esnaf Odası’na yapmış oldukları ziyaretten dolayı bir teşekkür belgesi takdim etti.

TURGAY BOZOĞLU KİMDİR?
1981 yılında İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun olan Turgay Bozoğlu, 1986 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü'nü bitirdi. 1998 yılında ABD Southern New Hampshire Üniversitesi'nde master programını tamamlayan Bozoğlu, 2011 Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde doktorasını tamamladı. 1987 yılında hesap uzman yardımcılığı görevini üstelenen Bozoğlu, 1990'da hesap uzmanlığına, 1997 yılında baş hesap uzmanlığına atandı. 1999 yılında Maliye Bakanlığı Bakan Danışmanlığı'nda görev alan Bozoğlu, 2008 yılında Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Bakan Danışmanlığı'nı yürüttü. 2009 yılında Maliye Bakanlığı Baş Hesap Uzmanı olan Bozoğlu, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etmişti. Bozoğlu, CHP İzmir 1. Bölge 8'inci sıra milletvekili adayı gösterilmişti. Bozoğlu son olarak Çankaya Belediyesi’nde başkan yardımcılığı görevi yapıyordu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buradan Bize Mesaj Gönderebilirsiniz...

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
Odaya Kayıt Ve Odadan Kayıt Sildirmek İçin Gereken Evraklar

GESO HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

ULAŞIM

ULAŞIM
Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ
Siz Sorun, Uzmanlarımız Yanıtlasın...