YAYINLARIMIZ

YAYINLARIMIZ
YAYINLANMIŞ DERGİLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR
TÜRK KIZILAYI

GESO Facebook Fotoğraflar

22 Nisan 2015 Çarşamba

İZKA 2015 Yılı Mali Destek Programlarını İlan Etti

İZKA 2015 Yılı Mali Destek Programlarını İlan Etti

http://www.iesob.org.tr/uploads/dosyalar/genelgeler/201528.pdf

Yarımada Sürdürülebilir Kalkınma Mali Destek Programı detayları için tıklayınız.
İlçeler Arası Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı detayları için tıklayınız.
İzmir Kalkınma Ajansı 14 Nisan 2015 tarihi itibariyle “Yarımada Sürdürülebilir Kalkınma” ve ”İlçeler Arası Gelişmişlik Farkının Azaltılması” mali destek programlarını ilan etti.
İZMİR KALKINMA AJANSI’NDAN 20 MİLYON TL MALİ DESTEK
İzmir Kalkınma Ajansı 14 Nisan 2015 tarihi itibariyle iki yeni mali destek programı başlattı. Çeşme, Güzelbahçe, Karaburun, Seferihisar ve Urla ilçelerini kapsayan Yarımada Sürdürülebilir Kalkınma Mali Destek Programı’na 10 Milyon TL, Beydağ, Dikili, Karaburun, Kınık ve Kiraz ilçelerini kapsayan İlçeler Arası Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı’na 10 Milyon TL olacak şekilde toplam 20 Milyon TL’lik kaynağın başarılı projeler yoluyla kullandırılması hedefleniyor.
Her iki programın kar amacı güden bileşenlerine KOBİ vasfı taşıyan işletmeler ile kamu kontrolündeki işletmeler başvurabilecek iken kar amacı gütmeyen bileşenlerine ise kamu kurumları, belediyeler veya tüzel kişiliği haiz bağlı kuruluşları, ,üniversiteler, kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşları, dernekler, vakıflar, kooperatifler ve birlikler başvurabilecek. İlçeler Arası Gelişmişlik Farkının Azaltılması Mali Destek Programı kapsamında küçük ölçekli altyapı bileşeninde ise kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler ve tüzel kişiliği haiz bağlı kuruluşları, organize sanayi bölgesi yönetimleri ile kooperatifler ve birlikler uygun başvuru sahibi olabilecek.
Her iki program için başvuruların internet üzerinden 3 Temmuz 2015 tarihine kadar tamamlanması ve destekleyici belgeleri de içeren başvuru dosyalarının 10 Temmuz 2015 tarihine kadar İzmir Kalkınma Ajansı'na teslim edilmesi gerekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buradan Bize Mesaj Gönderebilirsiniz...

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
Odaya Kayıt Ve Odadan Kayıt Sildirmek İçin Gereken Evraklar

GESO HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

ULAŞIM

ULAŞIM
Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ
Siz Sorun, Uzmanlarımız Yanıtlasın...