YAYINLARIMIZ

YAYINLARIMIZ
YAYINLANMIŞ DERGİLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR
TÜRK KIZILAYI

GESO Facebook Fotoğraflar

2 Kasım 2016 Çarşamba

BAŞKAN BEYEN’DEN ABDURRAHİM NURSOY’A TEŞEKKÜR PLAKETİ…

BAŞKAN BEYEN’DEN 
ABDURRAHİM NURSOY’A 
TEŞEKKÜR PLAKETİ… 

Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Toplantısı sonrası Başkan Süleyman BEYEN, kendilerini ziyaret eden Gaziemir Belediyesi Meclis Üyesi Abdurrahim NURSOY’a esnafın sorunlarına gösterdiği ilgiden ve sorunların çözümünde gösterdiği çalışmalardan dolayı Gaziemir esnaf camiası adına bir teşekkür plaketi takdim etti. Esnaf ve Sanatkarların hakkını her platformda savunan ve sıkıntıların giderilmesine büyük önem veren oda başkanımız Süleyman BEYEN “toplumun geniş kesimlerini içine alan esnaf ve sanatkarlarımız ekonomik faaliyetini, yürütmekte ve döndürmekte büyük zorluklarla karşı karşıya kaldığı bir dönemde, esnafımızca büyük önem taşıyan konularla yakından ilgilendiğiniz ve onlar için oldukça önemli olan çalışmalarda katkılarınızı esirgemediğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.” diyerek plaketi Abdurrahim NURSOY’a takdim etti.
Gaziemir Belediyesi Meclis Üyesi Abdurrahim NURSOY da kendisine takdim edilen plaketten dolayı esnaf odası başkanı BEYEN’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi; "Bizler de esnaf kökenli olduğumuz için esnafın sorunlarını yakından takip ediyoruz ve çözüm yolları arıyoruz. Esnaflarımız bizim için olmazsa olmazlarımızdır. Esasında kültürleri geliştiren, medeniyetleri oluşturan esnaflarımızdır. Amacımız onların rahat edebileceği bir hayat düzeni oluşturmak. Bizler göreve geldiğimiz günden beri esnaflarımızla istişare ederek, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Birçok icraatlarımızı esnaflarımızla konuşarak gerçekleştirdik. Bize iletilen her sorunu en kısa sürede ilgili birimlere iletip kanunlar çerçevesinde gereğinin yapılması için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.
Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası olarak esnafımızın sorunlarına duyarlı olduğu için, destek verdiği için, çeşitli toplantı ve görüşmelerde esnaflarının yaşadığı sorunlar hakkında bilgi alıp yardımcı olduğu için, esnaf sorunlarının çözümü noktasında bizlere her anlamda destek olduğu için Gaziemirli esnaflarımız adına Gaziemir Belediyesi Meclis Üyemiz Sayın Abdurrahim NURSOY’a teşekkürlerimizi sunuyoruz…Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buradan Bize Mesaj Gönderebilirsiniz...

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
Odaya Kayıt Ve Odadan Kayıt Sildirmek İçin Gereken Evraklar

GESO HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

ULAŞIM

ULAŞIM
Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ
Siz Sorun, Uzmanlarımız Yanıtlasın...