YAYINLARIMIZ

YAYINLARIMIZ
YAYINLANMIŞ DERGİLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR
TÜRK KIZILAYI

GESO Facebook Fotoğraflar

18 Kasım 2016 Cuma

Gaziemir Esnafına İndirimli Elektrik İmkanı

Gaziemir Esnafına İndirimli Elektrik İmkanı

Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri İESOB ve TEK’in imzaladığı protokolle, elektriği yüzde 11 oranında indirimli kullanacaklar.

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB), TEK elektrik firması ile imzaladığı protokol kapsamında esnaf sanatkarlara yüzde 11 oranında indirimli elektrik kullanma imkanı sağladı. Bunun yanında esnafımız evinde de yüzde 8 oranında indirimden yararlanabilecek. Yapılan anlaşmaya göre, aylık faturası 120 liranın üzerinde olan esnaf ve sanatkarlar, elektriklerini TEK’ten almaları halinde, aktif kullanım tutarından yüzde 11 oranında indirimden yararlanacak. İESOB bu hizmetiyle, esnafın önemli gider kaleminde indirim sağlayarak esnafa ekonomik katkı koymayı hedefliyor.

Maliyet düşecek

Teknolojinin gelişmesi ile elektriğin en önemli üretim girdileri arasında yer aldığına dikkat çeken İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu, “Esnaf sanatkarların iş potansiyellerinin azaldığı bir dönemde kesimin üretim maliyetlerini düşürmek önemli. Çağın getirdiği yeniliklere ve rekabet düzenine uyum konusunda üyelerimize doğru rehberlikler vermeyi amaçlıyoruz. Bu noktada enerji konusunda da esnaf sanatkarlara yeni alternatifler sunuyoruz. Protokol ile enerjinin ham maddelerinden olan ve esnaf sanatkarların üretimlerinde yoğun tükettikleri elektriğin maliyetini düşürmeyi hedefliyoruz” dedi.

Danışmanlık hizmeti

Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman BEYEN, “Elektrik faturası yüksek olan esnaf sanatkarlarımız 0 850 433 0 535 numaralı “Enerji Danışma Hattı”nı arayarak faturalarını nasıl ucuzlatacakları konusunda bilgi alabilirler. Enerji danışmanları esnaf ve sanatkarımızı işyerlerinde ziyaret ederek işleyişle ilgili bilgi alışverişinde bulunacaklar. Üyelerimiz çevrelerindeki diğer esnaf sanatkar dostlarını uyararak onların da elektrik maliyetlerini önemli oranda düşürmelerini sağlayabilirler. Büyük sermaye ile rekabet ve çağdaş teknolojiden yararlanma yolunda esnaf sanatkarlar kendilerine güç verecek büyük avantajı kullanmalıdırlar” diye konuştu

Gaziemir esnafı faydalanabilecek


Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odasını bir heyet ile ziyaret eden TEK yetkilileri imzalanan protokol hakkında bilgi verdiler. Bilgi edinmek isteyen esnaflar GESO’yu (Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası) ziyaret edip bilgi alabilecekler. Ayrıca 0 850 433 0 535 numaralı ‘Enerji Danışma Hattı’ndan bilgi alabilecekler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buradan Bize Mesaj Gönderebilirsiniz...

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
Odaya Kayıt Ve Odadan Kayıt Sildirmek İçin Gereken Evraklar

GESO HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

ULAŞIM

ULAŞIM
Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ
Siz Sorun, Uzmanlarımız Yanıtlasın...