YAYINLARIMIZ

YAYINLARIMIZ
YAYINLANMIŞ DERGİLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR
TÜRK KIZILAYI

GESO Facebook Fotoğraflar

19 Eylül 2017 Salı

ESNAF ODASI, GAZİEMİR İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

ESNAF ODASI, GAZİEMİR İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ
 19 Eylül 2017 Salı 11.30
Gaziemir Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Süleyman BEYEN, Gaziemir İlçe Emniyet Müdürü Murat OKTAY’ı makamında ziyaret etti, görevinde başarılar diledi.
Başkan Süleyman BEYEN , Başkan Vekili Adem BALKAYA, Gaziemir İlçe Emniyet Müdürü Murat OKTAY’ a yeni görev yerinde başarılar dilediler. Her iki taraf da ziyaretten duydukları memnuniyetlerini ifade ettiler. İlçe Emniyet Müdürü Murat OKTAY; “Polis-Vatandaş işbirliğini sürdürerek, halkımızın huzur ve güvenliğini temin ediyoruz” dedi.

Gaziemir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Süleyman BEYEN, ilçedeki tüm kurum ve kuruluşlarla uyum içinde çalıştıklarını ve üye esnaflarına en iyi hizmeti sunmanın çabası içinde olduklarını vurguladı. Başkan BEYEN, ilçe halkının güvenliği ve huzuru için kurumlar arası işbirliğinin önemli olduğunu söyledi.
İlçe halkının güvenliği ve huzuru için kurumlar arası işbirliğinin önemli olduğunu söyleyerek, “bizler, polisimizin mutluluğunu da üzüntüsünü de esnaf ve sanatkarlar olarak paylaşıyoruz. Her gün canını siper ederek kahramanca görev yapan polislerimiz, iç güvenliğimizin, huzur içinde yaşamamızın en büyük güvencesidir. Şehit olmuş tüm polislerimize Allah'tan rahmet dileriz. “dedi.


Polis- vatandaş işbirliğinin önemine dikkat çeken İlçe Emniyet Müdürü Murat OKTAY, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi:  “İlçe halkının huzur ve güveni için gece gündüz çalışmaktan keyif alacağız.” Gaziemir’in huzur ve güvenliği için birlikte güzel çalışmalar yapabilmeyi arzu ettiklerini belirterek Oda Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Buradan Bize Mesaj Gönderebilirsiniz...

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

ODA KAYDI İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
Odaya Kayıt Ve Odadan Kayıt Sildirmek İçin Gereken Evraklar

GESO HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

ULAŞIM

ULAŞIM
Gaziemir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ

TESK HIZLI CEVAP SİSTEMİ
Siz Sorun, Uzmanlarımız Yanıtlasın...